Blue Flower

Rozpoczynamy publikację adresów kancelarii prawnych prowadzących sprawy przeciwko bankom-złodziejom okradającym nas "na franka". Zwracamy się do wszystkich oszukanych, aby niezwłocznie składali pozwy indywidualne do sądów przeciwko tym bankom korzystając z pomocy kancelarii, lub na początek samodzielnie - uniwersalny wzór pozwu wkrótce opublikujemy na naszej witrynie.

Bardzo prosimy pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania także do wszystkich kancelarii "frankowych", ponieważ te uczciwe są niewątpliwie celem banksterów, zatem ich skuteczność będzie tylko tak wielka, jak wielka jest determinacja, osobista uczciwość oraz odporność na naciski pracujących w nich radców, czy adwokatów. Do momentu uruchomienia naszej własnej kancelarii rekomendujemy Państwu korzystanie raczej z pomocy prawników mniej znanych, nawet tych jeszcze bez sukcesów w sprawach "frankowych", ale rzetelnych, polecanych przez znajomych. Sprawą elementarną jest również narodowość prawników i ich firm, gdyż nie należy oczekiwać skuteczności w sprawach "frankowych" od wroga wewnętrznego, czy kancelarii zagranicznych działających w Polsce, a tym bardziej takich, które obsługują banki oraz firmy windykacyjne - mają konflikt interesów i z dużym prawdopodobieństwem będą banksterską ekspozyturą, a nagłośniona ewentualna wygrana sprawa będzie tylko lepem, na który banksterstwo próbuje nas nabrać, aby nasze sprawy przeciągać i ukręcać.

Prosimy także, aby wasi prawnicy robili wszystko, aby sprawy zakładane były nie tam, gdzie ma siedzibę bank, a w miejscu waszego zamieszkania, ponieważ część sądownictwa stanowi element ośmiornicy opisywanej już wielokrotnie w prasie i w sposób naturalny jej macki będą lokowane, czy uaktywniane tam, gdzie banksterstwo spodziewa się pozwu, a więc w sądzie właściwym dla siedziby banku. 

Osoby składające pozwy indywidualne prosimy, aby pamiętały, że w sprawach "frankowych" ze względu na wartość przedmiotu sporu właściwy jest sąd okręgowy, a nie rejonowy, więc pozwy należy składać od razu do sądów okręgowych.

Rozumiemy, że mają Państwo - delikatnie rzecz ujmując - ograniczone zaufanie do sądownictwa w Polsce, jednak idzie lepsze, czego nieomylnym zwiastunem są nagłówki gazet, np.: 
 

"SZOK! KIEROWNICTWO SĄDU W KAJDANKACH!"

Albo:

"NASZ NEWS. PRZESZUKANIE U SĘDZIEGO APELACYJNEGO W KRAKOWIE!"

Czy:

"PRZESZUKANIA CBA W SIEDMIU SĄDACH!"

Tudzież:

"ZIOBRO: CZAS NAJWYŻSZEJ KASTY DOBIEGA KOŃCA! "PRZYWRACAMY UCZCIWOŚĆ, SŁUŻBĘ I STAWIAMY NA RZETELNYCH SĘDZIÓW"

Ewentualnie:

"WICEMINISTER JAKI: ELITY SĘDZIOWSKIE PRZYZWYCZAIŁY SIĘ DO BEZKARNOŚCI, ZAWSZE CHRONIĄ KORPORACJĘ. MUSIMY TO ZMIENIĆ"

Oraz ostatni hit:

"W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI RĘKA RĘKĘ MYJE. CZAS NAJWYŻSZY, BY NIEKTÓRE Z NICH POZNAŁY SMAK KAJDANEK"

I hit nad hity:

TO JAKAŚ PLAGA!? KOLEJNY SĘDZIA PRZYŁAPANY NA KRADZIEŻY W SKLEPIE! TYM RAZEM ŁUPEM PADŁA... CZĘŚĆ OD WKRĘTARKI" -  Wow!

Planujemy uruchomienie własnej kancelarii prawnej i zatrudnienie kompetentnych prawników - pistoletów, dedykowaną niemal wyłącznie obsłudze indywidualnych procesów "frankowych" oraz odszkodowań należnych poszkodowanym od banków. Chętnych zapraszamy do współpracy! Czeka na was do 700 tysięcy procesów! Zapewniamy profesjonalne szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów.


Poniżej podajemy kontakty do kancelarii zajmujących się oszustwem "frankowym", z zastrzeżeniem wspomnianym poprzednio:

 

1. Wojcieh Brzozowski - Antywindyk.pl

 

2. Mecenas Barbara Garlacz  - http://harvestlaw.pl

 

3. Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy - http://www.dt.com.pl

 

4. Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego - http://kancelaria-orski.pl

5. 

 

6. Radca Prawny Radosław Górski -  www.gorski-radcaprawny.pl

 

7. Sochaczew mecenas Eligiusz Gala http://eligiuszgala.pl/

 

8. Wrocław - Kancelaria Adwokacka - Tomasz Repucho ul. J. Piłsudskiego 32/4 , 50-033 Wrocław

 

9. Warszawa - Mazur i Wspólnicy, Robert Mazur - http://www.mazuriwspolnicy.pl/kredyty.html

 

10. Kancelaria Radcy Prawnego dr Krzysztof Gorazdowski - http://www.kancelaria-gorazdowski.pl

 

 11. Kancelaria Prawna Konieczny, Grzybowski, Polak - http://kancelaria-kgp.pl/kontakt/

 

Prosimy Państwa o przekazywanie nam opinii na temat kancelarii "frankowych", z którymi mieli Państwo osobiście do czynienia - będzimy odpowiednio reagować oraz informować "frankowiczów".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież